Neden Avrupa Cerrahi?

Sadece Makat Hastalıklarını Tedavi Ediyoruz.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Fistül Tedavisi

Ameliyatsız Fissür Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Genital Siğil Tedavisi

Hemoroidlerin tedavileri ertelendiği taktirde zaman içerisinde aşama aşama, derece derece ve evre evre ilerlerler. Öyle ki dördüncü derece iç kısımdaki hemoroidler o kadar ileri seviyededir ki bu dönemden sonra dış basurlarlar sınırları ayrılamaz bir biçim halini almıştır. Böyle önemli derecede olan ve ilerleyen hemoroidlerde teşhis göz ile bakılarak yapılabildiği gibi parmak ile hafif bir şekilde ayrılarak da konulabilir. Ancak kesin teşhisin yapılması adına parmak ile iç kısma bakmak, kolonoskopi, rektoskopi ya da anoskopi gibi ek olarak uygulanan görüntüleme cihazlarına da ekstra bir gereksinim duyulmaz. Fakat ek biçimde hastada kanser şüphesi söz konusu ise o durumlarda kolonoskopi yapılmalıdır. Yani, hastalığın yanısı sıra başka bir sorun olup olmadığından da emin olunmalıdır.

Dış kısımlarda hissedilen ve ele gelen hemoroid (basur) memelri iç kısıma giremezler. El ile iç kısma sokulsalar bile en acil biçimde dış kısma yeniden çıkarlar. Hastalar oturdukları taktirde hemoroidler dış kısımda olduklarından dolayı çoğunlukla bir ıslaklık ve kanama oluşur.

Bu konuda en etkili tedaviler ise ameliyatsız hemoroid tedaivisi, lazer tedavisi, boğma teknik tedavisi, longo tedavisi ve klasik genel cerrahidir.

 

Hızlı Randevu
Yasir GÖZÜ
OP. DR. Yasir GÖZÜ
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Hatice Şahin
OP. DR. Hatice Şahin
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Mevsim Diriker
DOÇ. DR. Mevsim Diriker
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Okan Satış
DR. Okan Satış
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Anlaşmalı Kurumlar

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu

Basura Ne İyi Gelir?

Basura Ne İyi Gelir?

Basur oluşumunun nedenlerden biri kabızlıktır. Sağlıklı beslenmek vücudumuz içi oldukça önemlidir. Basura ne iyi gelir, sorusunun cevabı ise beslenme alışkanlığıyla basur hastalığında korunmuş olursunuz.